O firmie

Centrum Szkoleniowe Biotek

Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki Biotek (urzadzeń, igieł i barwników)  w Polsce. Szkolimy z technik makijażu permanentnego na różnych poziomach: Basic, Master Class z najnowszych technik, Master class doszkalające, Master class ze światowej sławy trenerami międzynarodowymi (z tłumaczeniami na j.polski). Szkolimy indywidualne i grupowe, w różnym zakresie czasowym.

Szkolenia prowadzone są przez najlepszych artystów PMU, m.in. Aleksandrę Nowak – Trenera Międzynarodowego Biotek, która prowadzi szkolenia od 2013 roku, przeszkalając tym samym setki linergistek w kraju i za granicą. Jednocześnie, sama co roku, odbywa szkolenia podnoszące kwalifikacje i poznając nowinki ze świata PMU.

Firma Supernova

Od ponad 28 lat jesteśmy liderem w branży Spa, medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej. Dostarczamy specjalistyczne urządzenia i wyposażenie oraz kosmetyki do Ośrodków Spa & Wellness oraz Klinik Medycyny Estetycznej w całej Polsce.

Od 20 lat nieustannie rozwijamy swoją wiedzę i kompetencje w zakresie makijażu permanentnego, co pozwoliło nam zaistnieć jako prekursor i utrzymać się w czołówce dystrybutorów makijażu na rynku polskim, gwarantując naszym Klientom najwyższą jakość produktów i usług. Naszą pozycję w tej dziedzinie wzmacniamy dzięki nowoczesnym metodom szkoleniowym, stałemu monitorowaniu rynku oraz współpracy z międzynarodowymi szkoleniowcami. W 2014 roku otworzyliśmy nowe najnowocześniejsze w Polsce Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek, przeznaczone dla najlepszych profesjonalistów z zakresu mikropigmentacji, chcących podnosić swoje kwalifikacje oraz dla wszystkich osób, które wiążą swoją przyszłość z makijażem permanentnym. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są tylko i wyłącznie na najwyższej jakości urządzeniach, igłach i pigmentach oraz zgodnie z międzynarodowymi standardami marki Biotek. Do użytku kursantów oddane zostały najwyższej jakości stanowiska pracy zapewniające wyjątkową ergonomię oraz higienę pracy.

Marka Biotek

W 1989 roku, Massimo Froio, Prezes Biotek, rozpoczął pionierskie prace badawcze w obszarze profesjonalnej mikropigmentacji, kiedy to we Włoszech pojawił się popyt na pierwsze proste, pochodzące z importu urządzenia do pigmentacji. Dzisiaj oferuje on specjalistom z całego świata najbardziej zaawansowany sprzęt istniejący na rynku. Zdał się na intuicję i doświadczenie, jakie miał z urządzeniami do tatuażu [od 1983 roku] i zastosował podobne koncepcje w celu wyprodukowania urządzeń do mikropigmentacji. Technologia Biotek ulega ciągłym zmianom, a dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój, różnorodność wyposażenia jest co roku aktualizowana, aby zaoferować klientom jeden z najlepszych produktów na rynku światowym.

MEDIOLAN   WARSZAWA   BERLIN   MADRYT   AMSTERDAM   BRUKSELA   OSLO   MONTREAL   MOSKWA