Remover

REMOVER - usuwanie makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny można usunąć nie tylko za pomocą lasera. Romever, czyli specjalny preparat, który wprowadzany jest w głąb skóry, pozwala nam na mniej inwazyjne pozbycie się niechcianego makijażu. Jego zadaniem jest związanie cząsteczek barwnika i „wyciągnięcie” ich na powierzchnię skóry w postaci strupka. Metoda ta stosowana jest przy rozjaśnianiu i usuwaniu niechcianych makijaży permanentnych. Reaguje na każdy pigment bez względu na jego kolor.

Jeżeli, więc makijaż permanentny brwi nie przyjął się, bądź kolor końcowy mieni się np. na niebiesko, to ta metoda jest właśnie dla Ciebie.

Na indywidualnych konsultacjach dowiesz się jak długo, będzie trwała terapia usuwania makijażu permanentnego. Ponieważ wszystko zależne jest od ilości barwnika, jego koloru oraz wielu innych czynników.

Pojedynczy zabieg to zaledwie kilka minut, po których już widać pierwsze efekty! Jeżeli klientka ma niski próg odczuwania bólu, podczas jego trwania, można użyć kremu znieczulającego. Zabieg usuwania makijażu permanentnego można wykonać jeżeli linergistka popełniła błąd przy jego wykonywaniu oraz także, jeżeli po wygojeniu nie jesteśmy zadowolone z efektów. W przypadku, gdy skóra jest już wygojona, najpierw konieczne jest otworzenie naskórka, za pomocą igły bądź urządzenia do makijażu permanentnego.

Zastanawiasz się nad usunięciem makijażu permanentnego, ale nie wiesz jak wygląda gojenie i jak dbać o skórę po zabiegu? Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi poradami. Znajdziesz tam najbardziej istotne kwestie związane z pielęgnacją skóry po usunięciu makijażu trwałego.

usuwanie makijazu permanentnego

Pielęgnacja

Przed zabiegiem trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Ważne, aby w okolicach miejsca, na którym będzie przeprowadzany zabieg nie dopuścić do żadnych ranek, dlatego też w przypadku brwi warto unikać depilacji.
Po zabiegu miejsce, na którym był przeprowadzany zabieg, powinniśmy traktować ze szczególną delikatnością. Powstałego strupka i jego okolic nie wolno moczyć, trzeć ani dotykać. Pod żadnym pozorem miejsca pigmentacji nie można myć mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Miejsca pigmentowane należy przemywać aseptycznym roztworem bez alkoholu w celu zapobiegania pojawieniu się grubych strupków. Po odpowiednim czasie nawilżamy tylko preparatami otrzymanymi od Linergistki. UWAGA! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zaleceń oraz porad Linergistki mogą wystąpić odbarwienia.