Makijaż permanentny oczu

Oczy – delikatnie i pięknie podkreślone

Makijaż permanentny oczu podkreśli Twoją urodę, sprawi, że oczy będą przyciągać wzrok innych. Dzięki naturalnemu i delikatnemu makijażowi masz szansę na magnetyczne spojrzenie.

Makijaż permanentny oczu Biotek Permanent Make-up  sprawi, że oczy będą optycznie uwydatnione, oprawa oczu będzie wzmocniona, a kształt oczu skorygowany. Ten rodzaj makijażu to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas, a także idealny sposób na trwałe podkreślenie ich piękna. Jest zalecany szczególnie dla kobiet z wadami wzroku, aktywnymi fizycznie, lubiącymi uprawiać sport. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób po chemioterapii, ponieważ pozwala na rekonstrukcję górnej i dolnej linii rzęs.

W przypadku makijażu permanentnego oczu mamy dwa rozwiązania, możemy zdecydować się na delikatną kreskę, dającą wrażenie zagęszczonych rzęs, a także na mocniejszą kreskę, która mocniej podkreśli oczy, a także pozwoli uzyskać dekoracyjny makijaż.

Makijaż permanentny oczu odmładza twarz, a Twoje spojrzenie jest wyraziste i bardziej atrakcyjne. Pokochaj swój nowy wygląd z makijażem permanentnym!

Chcesz już teraz wiedzieć, jak przygotować się do makijażu permanentnego oraz jak pielęgnować makijaż permanentny oczu po wykonaniu zabiegu oraz wygojeniu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami:

PIELĘGNACJA makijażu permanentnego oczu

Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu, zadbajmy o nawilżenie i wygładzenie skóry powiek. Przed zabiegiem powinniśmy się dobrze wyspać, aby oczy i powieki nie były zmęczone. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko wypoczęta skóra dobrze przyjmie barwnik. Jeżeli mamy wrażliwe powieki, skłonne do częstych opuchnięć, już wcześniej możemy przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. W przypadku farbowania rzęs henną makijaż permanentny oczu wykonywany jest dopiero kilka dni po farbowaniu.
Zaraz po ukończeniu makijażu permanentnego oczu barwa kresek będzie bardzo intensywna, taki efekt dotyczy również makijażu delikatnego. Jednak nie powinniśmy się tym martwić, ponieważ w czasie od 4 do 7 dni zabarwienie makijażu zblednie do 50% barwy wyjściowej. Podczas obowiązkowej korekcie makijażu permanentnego efekt będzie wzmocniony. Kilka dni po zabiegu miejsce pigmentacji będzie podrażnione, dlatego w tym czasie ten obszar skóry traktujemy z dużą delikatnością. Nie wolno przemywać tych miejsc wodą z mydłem, ani nie można nakładać innych kosmetyków, niż tych zalecanych przez Linergistkę. Kilka dni po zabiegu nie powinniśmy korzystać z solarium, sauny, basenu, czy zabiegów SPA. Oprócz tego nie powinniśmy stosować maskary do rzęs, czy cieni. UWAGA! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą pojawić się odbarwienia.
Po zagojeniu się makijażu permanentnego oczu należy dbać o miejsce pigmentacji. Nie możemy dopuścić do wysuszenia tego obszaru skóry, a także zakazane jest opalanie miejsc pigmentacji.