Drugie spotkanie globalne poświęcone makijażowi permanentnemu – Konferencja i warsztaty we Włoszech

KONFERENCJA WARSZTATY ODPOCZYNEK

Dwudniowe warsztaty połączone z odpoczynkiem odbędą się nad brzegiem urokliwego Jeziora Maggiore.

Podczas tych dni przedstawione zostaną najbardziej zaawansowane metody dermopigmentacji. Wyjątkowe techniki stosowane przez najlepszych profesjonalistów z całego świata pozwolą uczestnikom na zaktualizowane posiadanej wiedzy, a także poznanie sposobów wykorzystania niespotykanych dotąd barwników.

W tym wyjątkowym miejscu spotkają się profesjonaliści z całego świata, aby zaprezentować i opowiedzieć o najnowszych technikach wykonywania makijażu permanentnego.

Na uczestników czekać będą wspaniałe centrum SPA z basenem z widokiem na jezioro oraz wszystkie najnowocześniejsze zabiegi pozwalające przywrócić równowagę ciała i umysłu. Wszystko znajduje się zaledwie kilka kroków od centrum miejscowości Stresa, znanej z bogatej historii oraz modnych butików.

We wnętrzach eleganckiej restauracji odbędzie się OFICJALNA KOLACJA, podczas której uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodowcami i prelegentami.

ZAKUP BILETÓW tylko ONLINE: Wejdź na stronę www.permanentmakeupevent.com. Istnieje możliwość wykupienia biletów dla osób towarzyszących (guest ticket). Koszty zakwaterowania nie są uwzględnione. Zapytaj o SPECJALNE STAWKI. Dodatkowo prosimy o poinformowanie Biotek Polska o zgłoszeniu, na adres: info@biotekpolska.pl.

REZERWACJA HOTELI: Przejdź do zakładki Hotel i pobierz formularz.

OFICJALNA KOLACJA: Baw się Twoim wyglądem i makijażem podczas uroczystej kolacji, która odbędzie się pod hasłem "Wielki Gatsby". Cekiny, pióra, rękawiczki i wstążki mile widziane. Znajdź inspirację w galerii zdjęć na stronie kongresu.

WARUNKI UCZESTNICTWA: W wydarzeniu może wziąć udział ograniczona liczba uczestników. Wydarzenie zarezerwowane jest jedynie dla profesjonalistów. Wymagana jest wstępna rejestracja, która zostanie potwierdzona przez organizatora.

JĘZYK SZKOLENIA: włoski angielski rosyjski portugalski * opcjonalnie - polski [w przypadku minimum 8 osobowej delegacji z Polski]

MIEJSCE: Hotel Regina Palace **** Luxury, Stresa – Lake Maggiore – Włochy

DATA: 21-22 czerwca 2015

KOSZT: 750,00 € netto

WIĘCEJ INFORMACJI: www.permanentmakeupevent.com

Prelegenci

Massimo Froio

 

 Anna Savina

 

 Yevgenia Aytas

 

 Line Ekelund

 

 Tatjana Petraitis

 

 
 Sviatoslav Otchenash

 

 

 Rebecca Chung

 

 

 Marika Huhashvili

 

 

 Anna Zabolotnaya

 

 

 Elisabetta Belfiore

 

 

 

Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch w Makijażu PermanentnymPierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch w Makijażu Permanentnym

 

 


PROGRAM szkolenia z makijażu permanentnego

PROGRAM globalnego szkolenia z makijażu permanentnego