Czwarte globalne spotkanie poświęcone makijażowi permanentnemu – Konferencja i warsztaty we Włoszech

4. edycja SUKCESU

Kongres Biotek Worldwide Event powraca!

10 | 11 | 12 czerwca 2017, Mediolan, Włochy

Przygotujcie się na czwartą edycję jednego z najważniejszych w Europie kongresów poświęconych makijażowi permanentnemu. To będzie naprawdę zapierające dech w piersiach wydarzenie. Dziękujmy za zarejestrowanie się. Dzięki Wam to wydarzenie będzie wyjątkowe.

Biotek Worldwide Event to wydarzenie, podczas którego najważniejsze osobistości i artyści z dziedziny PMU spotykają się ze sobą we Włoszech, czyli w kraju, gdzie firma Biotek ma swoją siedzibę.

Aktualnie jest to największy kongres w Europie poświęcony makijażowi permanentnemu oraz zabiegom paramedycznym.

Po olbrzymim sukcesie ostatnich trzech edycji firma Biotek jest gotowa zaskoczyć i zachwycić Was ponownie, organizując wydarzenie o niespotykanym dotąd rozmachu! 400 osób z całego świata będzie wspólnie z nami świętować 30-lecie działalności Biotek, tj. czołowej marki na rynku produktów i usług makijażu permanentnego. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2017 roku w najmodniejszym mieście na świecie, czyli włoskim Mediolanie. Program Kongresu będzie pełen różnego rodzaju spotkań i zajęć.

Będziecie mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, o których opowiedzą najlepsi specjaliści na rynku, wziąć udział w demonstracjach na żywo, poznać nowe techniki wykonywania makijażu permanentnego itd. Będziecie też mogli spędzić przyjemne chwile relaksu i odprężenia w luksusowej oazie wellness i spa w ośrodku QC Terme Milano w samym centrum Mediolanu. Jest to wyjątkowe muzeum na otwartym powietrzu, gdzie historia w naturalny sposób łączy się z wodą. Autobus odbierze gości z miejsca Kongresu, skąd udamy się do naszego prywatnego spa pod gwiazdami. PAMIĘTAJCIE O SPAKOWANIU STROJÓW KĄPIELOWYCH!

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI: 30-LECIE FIRMY BIOTEK


 

PROGRAM KONGRESU

Sobota 20:00-02:00

* Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji programu Kongresu.


TRZECIE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA WŁOCH W MAKIJAŻU PERMANENTNYM

TRZECIE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA WŁOCH W MAKIJAŻU PERMANENTNYM

Zapraszamy uczestników z całego świata, bez względu na kraj pochodzenia, grupę etniczną, płeć, wiek, status społeczny, sympatie polityczne, wyznanie itd.,
do wzięcia udziału w III Mistrzostwach Włoch PMU. To Wasz czas, żeby zabłysnąć!
Podczas zmagań profesjonaliści będą mogli potwierdzić swoją wiedzę, zademonstrować swoje umiejętności w praktyce oraz zapisać się na stałe na kartach historii.
Każdy może wziąć udział w Mistrzostwach i sprawdzić się z innymi.

W tym roku Mistrzostwa odbywają się w trzech kategoriach:

PMU Expert PMU Junior Microblading

Opłata rejestracyjna wynosi 100 € + VAT.

Mistrzostwa odbędą się 11 czerwca w godzinach popołudniowych.

W tracie zmagań uczestnicy będą mieli za zadanie skopiować i powtórzyć zabieg na brwiach i ustach.
Na zakończenie Mistrzostw ogłoszonych zostanie 3 zwycięzców w każdej z kategorii.

PMU Expert
PMU Junior
Microblading
1 miejsceMulti-PRO (Stilus EVO & Stilus MED)Stilus EVOZestaw Microblading
Zaawansowany
2 miejsceStilus EVOPratikaZestaw Microblading
Podstawowy
3 miejsceZestaw pigmentów BiotekZestaw pigmentów BiotekZestaw Microblading
Podstawowy

Aparaty do makijażu oraz wszystkie akcesoria niezbędne do procedury zabiegowej,
Uczestnik zapewnia we własnym zakresie.


OFICJALNA GALA

Zapraszamy wszystkich na olśniewające Cocktail Party w hollywoodzkim stylu z prawdziwym czerwonym dywanem!
Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie Hollywood i gwiazdy kina.

Będzie to spotkanie pełne emocji i wyjątkowych występów. O muzykę zadbają DJ'e, a zabawa będzie trwać do późnych godzin nocnych. Przez cały czas trwania imprezy goście będą mieli do swojej dyspozycji otwarty bar.

Uczestnicy, którzy będą chcieli zabrać osobę towarzyszącą na uroczystą galę podczas 4. edycji Biotek Worldwide Event, mogą kupić dodatkowy bilet wstępu dla gościa. Koszt jednego dodatkowego biletu wstępu na Cocktail Party: 100 € + VAT

Rezerwacja miejsca na konferencji obejmuje także uczestnictwo w Oficjalnej Gali, podczas której uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodowcami i prelegentami.

Cocktail Party w hollywoodzkim stylu


ZAKUP
BILETÓW
ONLINE:
 Wejdź na stronę www.permanentmakeupevent.com.
Istnieje możliwość wykupienia biletów dla osób towarzyszących (guest ticket). Koszty zakwaterowania nie są uwzględnione.Można również zgłosić swój udział w BIOTEK Polska i otrzymać polską fakturę VAT. KONTAKT: 662-013-014 lub info@biotekpolska.pl.

 


CENY I WARUNKI: Bilet wstępu w obniżonej cenie 500 € + VAT w związku z 30-leciem Biotek.
Bilet obejmuje:
• 2-dniowy wstęp na wszystkie konferencje, demonstracje na żywo i zajęcia.
• Możliwość uczestniczenia w prezentacjach na żywo organizowanych przez 11 najlepszych specjalistów z całego świata.
• 10 czerwca – pokaz, kolacja przy szwedzkim stole oraz Cocktail Party w stylu hollywoodzkim połączone z występami DJ'ów oraz z otwartym barem
• 11 czerwca – 2 przerwy na kawę oraz 1 lunch – szampan bez ograniczeń
• 12 czerwca – 2 przerwy na kawę oraz 1 lunch – szampan bez ograniczeń
• Świadectwo uczestnictwa
• Torebka Biotek 

BILET na Mistrzostwa [100 € + VAT]: mistrzostwa są otwarte dla każdego. Istnieje możliwość wzięcia udziału w zmaganiach w jednej z trzech kategorii: • PMU Expert • PMU Junior • Microblading. Każdy uczestnik Mistrzostw będzie miał za zadanie przeprowadzenie zabiegu na dwóch brwiach oraz wykonanie pełnego makijażu ust na skórze syntetycznej.

BILET na TERME MILANO [45 € + VAT]: chwile luksusowego relaksu i odprężenia w samym sercu Mediolanu. Bilet wstępu obejmuje aperitif oraz transport z miejsca Kongresu do centrum QC Terme Milano.

BILET dla gościa na Cocktail Party [100 € + VAT]: Uczestnicy, którzy będą chcieli zabrać osobę towarzyszącą na uroczystą galę podczas 4. edycji Biotek Worldwide Event, mogą kupić dodatkowy bilet wstępu dla gościa.

Dla pierwszych 50 zarejestrowanych uczestników Kongresu firma Biotek przygotowała bilety wstępu do Terme Milano na chwile luksusowego relaksu i odprężenia.


REZERWACJA HOTELU: Dowolny hotel, we własnym zakresie. Polecany hotel: Novotel Milano Linate Aereoporto


WARUNKI UCZESTNICTWA:    W wydarzeniu może wziąć udział ograniczona liczba uczestników. Wydarzenie zarezerwowane jest jedynie dla profesjonalistów.
Wymagana jest wstępna rejestracja, która zostanie potwierdzona przez organizatora.


JĘZYK SZKOLENIA:  polski włoski angielski rosyjski portugalski


MIEJSCE: Studio 90 – East End Studios, Via Mecenate, 84 20138 – Mediolan, Włochy


DATA: 11-12 czerwca 2017 9:00 – 18:00 | 10 czerwca Cocktail Party 20:00 – 2:00 | 11 czerwca Mistrzostwa | 11 czerwca Terme Milano 18:30 – 22:00


WIĘCEJ INFORMACJI: www.permanentmakeupevent.com Prelegenci

Prelegenci


ZOBACZ, jak wyglądały

poprzednie edycje kongresu

 Galerie zdjęć z kongresu w Stresa, Rzymie i Mediolanie

Biotek Permanent Make-up

Marzysz o codziennym, perfekcyjnym makijażu? Uzyskanie takiego efektu umożliwia makijaż permanentny. Naturalny, trwały makijaż, który subtelnie podkreśli naszą urodę, jest wykonywany przez linergistki po certyfikowanych szkoleniach z makijażu permanentnego. Oczywiście, aby uzyskać wyjątkowy efekt, konieczne jest zastosowanie odpowiedniej techniki makijażu poznanej na kursie makijażu permanentnego w Centrum Szkoleniowym Biotek, perfekcyjnego aparatu do makijażu permanentnego, igły oraz bezpiecznych pigmentów. Wszystkie te czynniki plus odpowiednie umiejętności linergistki pozwolą uzyskać piękne efekty.

Biotek to firma, dla której najważniejsze jest perfekcyjne wykonanie makijażu permanentnego. W tym celu od lat opracowuje oraz tworzy wszystkie elementy, które są konieczne do uzyskania jak najwyższej jakości makijażu permanentnego. Produkty Biotek powstają we wyspecjalizowanych laboratoriach w Mediolanie. Marka Biotek to pewność perfekcyjnego dopracowania wszystkich szczegółów. Makijaż permanentny z produktami marki Biotek to pewność bezpieczeństwa i idealnych efektów. Marka Biotek jest doceniana przez najwyższej klasy profesjonalistów. Jeżeli chcesz dołączyć do grona zawodowych linergistek lub dowiedzieć się więcej o szczegółach dotyczących makijażu permanentnego, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook   |   Twitter   |   Google+   |   Youtube   |   Instagram  |  Blog


Skontaktuj się z nami